Дата: від до Скинути

Росія може програти й програє, але партнери мають допомогти Україні зброєю -– Михайло Подоляк в інтерв’ю Welt

Якщо Україна отримає від партнерів достатню кількість зброї та техніки, то зможе покласти край російському геноциду українців і захистити безпеку Європи. Про це сказав радник керівника Офісу Президента Михайло Подоляк в інтерв’ю німецькому телеканалу Welt. «Росія хотіла б заморозити цю війну, щоб підготувати нові сили для вторгнення. Тому вони намагаються змусити наших партнерів тиснути на Президента Зеленського, щоб ми прийняли ультиматум Росії за столом переговорів», – зазначив радник керівника Офісу Глави держави.

14:55 31.10.2022

На Полтавщині впроваджують графіки погодинного відключення електроенергії

На Полтавщині впроваджують графіки погодинного відключення світла. Область розділили на три черги, які вимикатимуть за встановленим графіком. Про це повідомив начальник Полтавської обласної військової адміністрації Дмитро Лунін. «Відключення світла повинні бути максимально справедливими та прогнозованими. Люди мають знати, коли та на скільки в них зникне електроенергія», - наголосив очільник ОВА.

14:52 31.10.2022

Чому Пенсійний фонд іноді відмовляє у призначенні пенсіі? за віком і як цього уникнути

Хто має право на призначення пенсії за віком? Відповідно до статті 26 Закону України «Про загальнообов'язкове державне пенсійне страхування» пенсійний вік і право на призначення пенсії за віком визначається залежно від набутого особою страхового стажу і становить 60, 63 і 65 років. У нинішньому, 2022-му році, право вийти на пенсію у 60 років мають  люди, у яких страховий стаж становить не менше 29-ти років. Цей показник щороку зростає на один рік, й у 2028-му році для виходу на пенсію в 60 років потрібно буде мати тридцять п’ять років стажу.

14:49 31.10.2022