«Готуймося!»: Продовжуємо підготовку до викликів опалювального сезону

«Готуймося!»: Продовжуємо підготовку до викликів опалювального сезону Опалювальний сезон в Україні розпочався в надскладних умовах. Тому цієї зими маємо бути готовими до усіх викликів. Раніше Мінрегіон надав рекомендації з підготовки квартир та будинків до зимового періоду. Сьогодні пропонуємо прості поради, які допоможуть зберегти тепло в оселях та зменшити витрати на опалення.

14:13 11.11.2022

ЗАЯВА ПРО ВИЗНАЧЕННЯ ОБСЯГУ СТРАТЕГІЧНОЇ ЕКОЛОГІЧНОЇ ОЦІНКИ ПРОЄКТУ СТРАТЕГІЇ РОЗВИТКУ КОТЕЛЕВСЬКОЇ СЕЛИЩНОЇ ТЕРИТОРІАЛЬНОЇ ГРОМАДИ НА 2022-2027 РОКИ

ЗАЯВА про визначення обсягу стратегічної екологічної оцінки проєкту Стратегії розвитку Котелевської селищної територіальної громади на 2022-2027 роки

09:30 10.11.2022