Котелевська селищна рада
Полтавського району Полтавської області

Реєстрація колективних договорів, змін і доповнень до них

Фото без описуПовідомляємо усім зацікавленим сторонам соціального діалогу у сфері укладення колективних договорів про те, що на території Котелевської територіальної громади повідомну реєстрацію колективних договорів, змін чи/або доповнень до них здійснює відділ юридичного та кадрового забезпечення виконавчого комітету Котелевської селищної ради.

          Подати на повідомну реєстрацію колективний договір, зміни чи/або доповнення до нього можна особисто до відділу з питань надання адміністративних послуг (ЦНАП) виконавчого комітету Котелевської селищної ради за адресою: вул. Полтавський шлях, 224, смт Котельва, Полтавський район Полтавська область, 38600.

 

         Відповідно до пп. 9 п. «б»  ч.1 ст. 34, ст.59 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні» та Закону України «Про колективні договори і угоди» колективні договори і територіальні угоди іншого рівня підлягають повідомній реєстрації в установленому порядку центральним органом виконавчої влади у сфері соціальної політики, місцевими органами виконавчої влади або органами місцевого самоврядування.

         Проведення повідомної реєстрації колективних угод і договорів регулює Порядок повідомної реєстрації галузевих (міжгалузевих) і територіальних угод, колективних договорів, затверджений постановою Кабінету Міністрів України від 13.02.2013 № 115 (далі – Порядок).

         Просимо прийняти до відома особливості Порядку під час розробки та укладення колективного договору, змін/або доповнень до нього.

         Крім того, просимо звернути увагу на те, що відповідно до п. 7 Порядку реєструючий орган оприлюднює на власному офіційному веб-сайті та щомісяця оновлює реєстр галузевих (міжгалузевих), територіальних угод, колективних договорів, змін і доповнень до них, їх текст, рекомендації щодо приведення угоди (договору) у відповідність з вимогами законодавства (у разі їх наявності).

         У разі наявності інформації з обмеженим доступом, вказати сторінки, розділи, пункти, додатки тощо, які не підлягають оприлюдненню, а також підстави щодо обмеження доступу до цієї інформації відповідно до законодавства або рішення сторін.

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Форма подання електронного звернення


Авторизація в системі електронних звернень

Авторизація в системі електронних петицій

Авторизація

УВАГА!

Шановні користувачі нашого сайту. В процесі авторизації будуть використані і опубліковані Ваші:

Прізвище, ім'я та по батькові, а також регіон прописки.

Решта персональних даних не будуть зберігатися і не можуть бути використані без Вашого відома.

Погоджуюсь на передачу персональних даних