Дата: від до Скинути

ДАВНО ХОТІЛИ ПРОКАЧАТИ СВОЮ МЕДІАГРАМОТНІСТЬ ТА СТАТИ СТІЙКИМИ ДО ДЕЗІНФОРМАЦІЇ?

Давно хотіли прокачати свою медіаграмотність та стати стійкими до дезінформації?  Національний проєкт з медіаграмотності «Фільтр» та платформа онлайн-освіти Prometheus підготували для вас безкоштовний відеокурс «Медіаграмотність: як не піддаватися маніпуляціям?»

15:42 27.12.2022

ЖИТЕЛІВ ОБЛАСТІ ЗАПРОШУЮТЬ ДОЛУЧИТИСЯ ДО БЕЗКОШТОВНОГО КУРСУ «ЖИТТЄСТІЙКІСТЬ МОЛОДІ В УМОВАХ КРИЗ»

Жителів області запрошують долучитися до безкоштовного курсу «Життєстійкість молоді в умовах криз»  Громадська організація «Рада жінок Донеччини» спільно з Фондом ООН у галузі народонаселення, за участі Українського католицького університету та Маріупольського державного університету створили навчальний курс «Життєстійкість молоді в умовах криз» про те, як успішно долати наслідки життєвих криз.

15:41 26.12.2022