Комунальний заклад Територіальний центр надання соціальних послуг Котелевської селищної ради відповідно до рішення 6 сесії селищної ради восьмого скликання від 26.02.2021 року № 226:

- забезпечує надання соціальної послуги «догляд вдома» у відділенні соціальної допомоги вдома Комунального закладу Територіальний центр надання соціальних послуг Котелевської селищної ради за рахунок бюджетних коштів (без встановлення диференційованої плати) громадянам похилого віку та особам з інвалідністю ІІ та ІІІ групи незалежно від сімейного стану та сукупного доходу сім’ї;

- забезпечує надання соціальних послуг у відділенні організації надання адресної натуральної та грошової допомоги Комунального закладу Територіальний цент надання соціальних послуг Котелевської селищної ради за рахунок бюджетних коштів (без встановлення диференційованої плати) громадянам похилого віку незалежно від сімейного стану та сукупного доходу сім’ї.

Комунальний заклад Територіальний центр надання соціальних послуг Котелевської селищної ради відповідно до рішення 6 сесії селищної ради восьмого скликання від 26.02.2021 року № 225 у відділенні організації надання адресної натуральної та грошової допомоги здійснює надання соціальних послуг особам похилого віку та особам з інвалідністю із залученням осіб, що виконують громадські роботи:

• Розпилювання дров;

• Обробіток присадибної ділянки;

• Ремонтні роботи.

Презентація комунального закладу Територіального центру надання соціальних послуг Котелевської селищної ради

Звіт про результати проведення внутрішньої оцінки якості надання соціальних послуг «догляд вдома», «стаціонарний догляд», «соціальна адаптація» «денний догляд»та «представництво інтересів»

Звіт про проведення зовнішньої оцінки якості надання соціальних послуг «догляд вдома», «стаціонарний догляд», «соціальна адаптація»,  «денний догляд» та «представництво інтересів» Комунальним закладом Територіальний центр надання соціальних послуг Ко

Із звітом про проведення зовнішньої оцінки якості надання соціальних послуг «догляд вдома», «стаціонарний догляд», «соціальна адаптація»,  «денний догляд» та «представництво інтересів» Комунальним закладом Територіальний центр надання соціальних послуг Котелевської селищної ради можна ознайомитися за посиланням

15:13 28.05.2021

11 березня відбувся захід на тему «Прощай масляниця»

11 березня 2021 року в Комунальному закладі Територіальний центр надання соціальних послуг Котелевської селищної ради для отримувачів соціальних послуг відділення денного перебування відбувся захід на тему «Прощай масляниця». На заході підопічні відділення денного перебування представили свої кулінарні витвори: млинці з м’ясом, маком та творогом, медом та вареники з сиром, терном, капустою та картоплею та поділилися власними рецептами  та  ділилися спогадами про перше приготування  цих страв.

10:47 11.03.2021

10 березня відбулася розважальна програма на тему: «Супер бабуся»

10 березня 2021 року в Комунальному закладі Територіальний центр надання соціальних послуг Котелевської селищної ради для отримувачів соціальних послуг відділення денного перебування відбулася розважальна програма на тему: «Супер бабуся», під час свята проведено цікаві ігри, веселі розваги, дотепні загадки та розіграш святкової лотереї. На зібранні звучали вірші про жінку, маму,бабусю та жартівливі гуморески.

15:44 10.03.2021