Перелік діючих регуляторних актів

Про встановлення режимів роботи закладів торгівлі, ресторанного господарства і сфери послуг в смт Котельва

Про затвердження Правил з питань додержання тиші у громадських місцях смт Котельва

Про зменшення шкідливого впливу від куріння тютюнових виборів на здоров'я населення на території Котелевської селищної ради

Про затвердження Правила розміщення зовнішньої реклами на території Котелевської селищної ради в новій редакції.

Про пайову участь замовників будівництва у розвитку інфраструктури населених пунктів Котелевської селищної ради.

Про встановлення земельного податку на території Котелевської селищної ради.

Про внесення змін до рішення дванадцятої сесії селищної ради восьмого скликання від 14.07.2021 року № 1417 «Про встановлення земельного податку на території Котелевської селищної ради».

Про встановлення податку на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки, на території Котелевської селищної ради.

Про встановлення єдиного податку на території Котелевської селищної ради.

Про внесення змін до рішення дванадцятої сесії селищної ради восьмого скликання від 14.07.2021 року № 1419 «Про встановлення єдиного податку на території Котелевської селищної ради».

Про встановлення транспортного податку на території Котелевської селищної ради.

Про встановлення туристичного збору на території Котелевської селищної ради.

Правила благоустрою території населених пунктів Котелевської селищної територіальної громади

Положення про оренду комунального майна Котелевської селищної територіальної громади та забезпечення відносин у сфері оренди комунального майна

Порядок організації виїзної (виносної) торгівлі та надання послуг у сфері відпочинку та розваг на території Котелевської селищної територіальної громади