ПОЛОЖЕННЯ про робочу групу з розроблення Програми комплексного відновлення території Котелевської селищної територіальної громади

Рішення виконавчого комітету

Котелевської селищної ради

від 06 червня 2023 року   № 92

ПОЛОЖЕННЯ

1. Робоча група з розроблення Програми комплексного відновлення території Котелевської селищної територіальної громади (далі - Робоча група) - це тимчасовий консультативно-дорадчий орган.

2. Робоча група у своїй діяльності керується Конституцією і Законами України, а також Указами Президента України та постановами Верховної Ради України, прийнятими відповідно до Конституції та Законів України, актами Кабінету Міністрів України, розпорядженнями та рішеннями Котелевської селищної ради, рішеннями виконавчого комітету Котелевської селищної ради та цим Положенням.

3. Робоча група формується згідно поданих до виконавчого органу Котелевської селищної ради пропозицій. Формування робочої групи щодо розроблення Програми комплексного відновлення території Котелевської селищної територіальної громади відбувається з числа представників Котелевської селищної ради, виконавчого органу ради, органів державної влади, державних та комунальних підприємств, установ та організацій, органів самоорганізації населення, громадських організацій, інших заінтересованих сторін, згідно поданих ними пропозицій, у складі не менш як 5 осіб і не більш як 25 осіб (з непарною кількістю членів).

4. Основними завданнями Робочої групи є:

- забезпечення представлення заінтересованих осіб та громадськості підчас розроблення Програми комплексного відновлення території Котелевської селищної територіальної громади;

- отримувати в установленому порядку від органів державної влади, органів місцевого самоврядування суміжних територіальних громад, відповідних кадастрів та реєстрів інформаційних систем, підприємств, установ та організацій на території громади, вихідних даних у формі аналітичних, статистичних та інших матеріалів, для подальшого забезпечення врахування державних інтересів під час розроблення Програми;

- залучати в установленому порядку до участі в роботі фахівців підприємств, установ та організацій.

5. Робоча група відповідно до покладених на неї завдань:

- збирає, опрацьовує та аналізує вихідні дані, відомості, пропозиції громадськості щодо Програми комплексного відновлення території Котелевської селищної територіальної громади;

- визначає загальні пріоритети комплексного відновлення території та перспективного розвитку територіальної громади;

- визначає напрями і пріоритети своєї роботи;

- розробляє План дій для реалізації Програми комплексного відновлення території Котелевської селищної територіальної громади;

- визначає проблеми та можливості соціального-економічного розвитку громади;

- визначає просторово-планувальну організацію території для її комплексного відновлення;

- проводить аналіз сильних і слабих сторін, можливостей та загроз у розвитку громади;

- організовує роботу із засобами масової інформації;

- затверджує теми соціальних досліджень;

- залучає до роботи фахівців та спеціалістів з обговорених питань;

- бере участь у розробці Програми комплексного відновлення території Котелевської селищної територіальної громади та проведенні громадських слухань щодо складання завдання на розробку Програми та його затвердження.

6. Робоча група має право:

- на отримання інформації, необхідної для розроблення Програми комплексного відновлення території Котелевської селищної територіальної громади від організацій, підприємств, установ громади, незалежно від їх відомчого підпорядкування, форм власності та господарювання.

- на проведення опитування громадян чи іншої діяльності для вивчення громадської думи щодо розробки Програми комплексного відновлення території Котелевської селищної територіальної громади;

- на проведення роз’яснювальної роботи серед жителів громади з питань розроблення і втілення Програми комплексного відновлення території Котелевської селищної територіальної громади;

- на участь у підготовці і проведенні громадських слухань;

- на формування Плану реалізації Програми комплексного відновлення території Котелевської селищної територіальної громади.

7. Склад Робочої групи затверджується рішенням виконавчого комітету Котелевської селищної ради. Голова Робочої групи може вносити у разі потреби зміни до її складу.

8. Формою роботи Робочої групи є засідання, що проводяться у разі потреби, але не рідше ніж один раз на три тижні. Про дату проведення засідання та його порядок денний членам Робочої групи повідомляються не пізніше ніж за тиждень до дати його проведення.

Засідання Робочої групи є правоможним, якщо на ньому присутні не менш як дві третини її складу.

9. Засідання Робочої групи проводить її голова, а у разі відсутності голови Робочої групи — його заступник.

10. Рішення Робочої групи приймається більшістю присутніх на засіданні її членів та оформляється протоколом, що підписується головуючим на засіданні та секретарем. У разі рівного розподілу голосів вирішальним є голос головуючого на засіданні.

11. Рішення Робочої групи можуть бути реалізовані шляхом прийняття рішень виконавчого комітету Котелевської селищної ради.

12. У своїй роботі Робоча група взаємодіє з органами виконавчої влади, органами місцевого самоврядування, підприємствами, установами та організаціями.

13. Організаційне забезпечення діяльності Робочої групи здійснює відділ містобудування, архітектури, житлово-комунального господарства, будівництва та інфраструктури Котелевської селищної ради.