План діяльності Котелевської селищної ради з підготовки проектів регуляторних актів

План діяльності Котелевської селищної ради  з підготовки проектів регуляторних актів на 2024 рік

План діяльності Котелевської селищної ради з підготовки проектів регуляторних актів на 2023 рік.

План діяльності Котелевської селищної ради  з підготовки проектів регуляторних актів на 2022 рік

План діяльності Котелевської селищної ради  з підготовки проектів регуляторних актів на 2021 рік (із змінами)

План діяльності Котелевської селищної ради з підготовки проектів регуляторних актів на 2021 рік (в редакції рішення дев’ятої сесії селищної ради восьмого скликання від 30.04.2021 № 1007)