Порядок складення та подання запитів на публічну інформацію

Форма запиту на отримання публічної інформації

Порядок оскарження рішень, дій чи бездіяльності розпорядників інформації

Інформація про механізми чи процедури, за допомогою яких громадськість може представляти свої інтереси або в інший спосіб впливати на реалізацію повноважень розпорядника інформаці

Звіт про задоволення запитів на публічну інформацію, які надійшли до Котелевської селищної ради за 2023 рік

Нормативно-правова база

Закон України "Про доступ до публічної інформації"

Постанова КМУ від 13 липня 2011 р. №740 "Про затвердження граничних норм витрат на копіювання або друк документів, що надаються за запитом на інформацію"

Постанова КМУ від 21 жовтня 2015 р. №835 "Про затвердження Положення про набори даних, які підлягають оприлюдненню у формі відкритих даних"