До уваги запитувачів!

Надання публічної інформації Котелевською селищною радою та її виконавчим комітетом здійснюється у відповідь на запит на отримання публічної інформації.
Відповідальна особа за роботу з запитами на публічну інформацію – Соломко Аліна Сергіївна, тел. (05350) 21250, каб. 2.
Виконавчий комітет ради працює з 08.00 до 17.15,  у п'ятницю з 08.00 до 16.00. Обідня перерва з 12.00 до 13.00.

Запит на отримання публічної інформації може бути поданий:

на поштову адресу: 38600, Полтавська область, Полтавський район, с-ще Котельва, вулиця Полтавський шлях, 221, Котелеська селищна рада
електронною поштою: 13955812@mail.gov.ua
усний запит: (05350) 21250, 0662030301

Надсилаючи інформаційний запит Ви надаєте згоду на обробку та використання своїх персональних даних в порядку та на умовах, визначених Законом України „Про доступ до публічної інформації", та вважаєтесь ознайомленими з правами, визначеними Законом України „Про захист персональних даних", з метою забезпечення прозорості та відкритості в діяльності Котелевської селищної ради та її виконавчого комітету, реалізації права кожного на доступ до публічної інформації.

Порядок складання, подання та розгляду запитів на публічну інформацію у Котелевській селищній раді та її виконавчому комітеті

Форма запиту на отримання публічної інформації

Місце в Котелевській селищній раді, де надаються необхідні запитувачам форми

Види публічної інформації, яка знаходиться у володінні Котелевської селищної ради та її виконавчого комітету та система обліку публічної інформації