Платформа OnFrontiers

Запрошуємо товаровиробників Полтавщини ознайомитися із можливостями маркетплейсу OnFrontiers та взяти участь у безкоштовних онлайн-консультаціях від провідних міжнародних бізнес-експертів.
Міністерство цифрової трансформації України спільно з Державною установою “Офіс з розвитку підприємництва та експорту” за підтримки Програми USAID ” Конкурентоспроможна економіка України” надають малим і середнім підприємствам (МСП) додаткові можливості посилювати власний бізнес та виходити на нові ринки, пропонуючи їм доступ до спеціалізованих консультаційних сесій з міжнародними бізнес-експертами на глобальному маркетплейсі OnFrontiers.
Платформа OnFrontiers – вигідна та ефективна послуга щодо пошуку консультантів, яка дозволяє клієнтам отримати доступ до глобальної мережі з понад 300 000 міжнародними експертами з різних країн світу, індустрій, типів діяльності та бізнес-ніш, яких можна залучати як консультантів до вирішення конкретних бізнес-проблем, стратегічних чи вузьких нішевих завдань.
Платформа OnFrontiers надає можливість безкоштовно залучити міжнародних консультантів до вирішення конкретних бізнес-проблем з питань електронної комерції, розвитку експорту, цифрової трансформації та багатьох інших тем, а також стратегічних чи вузьких нішевих завдань розвитку власного бізнесу.
Детальна інформація про платформу OnFrontiers, а також умови участі та реєстрація доступні на порталі „Дія.Бізнес” за наступним посиланням: