Котелевська селищна рада
Полтавського району Полтавської області

Положення про преміювання обдарованих дітей та учнівської молоді Котелевської селищної територіальної громади

 

    

ЗАТВЕРДЖЕНО

Рішення виконавчого комітету

селищної ради

від 06 квітня 2021 року     № 57

 

ПОЛОЖЕННЯ

про преміювання обдарованих дітей та учнівської молоді

Котелевської селищної територіальної громади

 

1. Загальні положення.

1.1. Положення про преміювання обдарованих дітей та учнівської молоді Котелевської селищної територіальної громад розроблене відповідно до Програми національно-патріотичного виховання, розвитку молодіжної політики та підтримки обдарованої молоді Котелевської селищної територіальної громади на 2021 – 2025 роки, затвердженої восьмою позачерговою сесією Котелевської селищної ради восьмого скликання від 31.03.2021 №879.

1.2. Засновником премії для обдарованих дітей та учнівської молоді є Котелевська селищна рада Полтавського району Полтавської області.

1.3. Виявлення і підтримка обдарованих дітей та учнівської молоді, сприяння розвитку їх таланту, духовно-емоційних і розумових здібностей - основна мета селищної премії

 

2. Порядок виплати та розмір одноразової грошової винагороди.

2.1. Щорічна премія призначається учням та вихованцям закладів дошкільної, загальної середньої, позашкільної освіти, КУ «Інклюзивно-ресурсний центр Котелевської селищної ради, які стали переможцями та призерами олімпіад, інтелектуальних, мистецьких, творчих, спортивних конкурсних заходів, конкурсів Малої академії наук, тощо, районного, обласного, всеукраїнського та міжнародного рівнів.

Щорічно одному й тому ж номінанту може бути призначена премія у кожній номінації лише один раз.

2.2. Виплата грошової винагороди учням, які стали переможцями і призерами Всеукраїнських предметних олімпіад різних рівнів та конкурсах: національно-патріотичного, туристично-краєзнавчого, художньо-естетичного, спортивного та мистецького спрямування, здійснюється одноразово з метою відзначення результативності учасників.

2.3. Розмір премії для обдарованих дітей та учнівської молоді складає 500 гривень у кожній номінації. Розмір премії може бути переглянутий у зв’язку з інфляцією.

У номінації «Переможці ІІ етапу Всеукраїнських олімпіад та конкурсів, які зайняли три призові місця» при наявності двох і більше дипломів ІІІ ступеня премія надається у розмірі 50%.

2.4. Виплата грошової винагороди здійснюється в межах бюджетних асигнувань з бюджету Котелевської селищної територіальної громади.

2.5. Підставою для виплати грошової винагороди є відповідні накази Міністерства освіти і науки України, Департаменту освіти і науки Полтавської обласної державної адміністрації, відділу освіти і молоді Котелевської селищної ради, відділу культури, спорту та туризму Котелевської селищної ради.

2.6. Кошти для виплати одноразової грошової винагороди передбачаються щорічно Програмою національно-патріотичного виховання, розвитку молодіжної політики та підтримки обдарованої молоді Котелевської селищної територіальної громади на 2021-2025 роки.

 

3. Номінації премії для обдарованих дітей та учнівської молоді.

3.1. Селищна премія для обдарованих дітей та учнівської молоді надається в номінаціях:

переможці ІІ етапу Всеукраїнських олімпіад та конкурсів, які зайняли три призові місця.

переможці ІІІ (обласного) етапу Всеукраїнських олімпіад з навчальних предметів (І-ІІІ місця).

переможці ІІ (обласного) етапу Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів Малої академії наук (І-ІІІ місця).

переможці обласних, всеукраїнських, міжнародних спортивних та творчих конкурсних заходів (І-ІІІ місця).

спортивні команди, творчі колективи, команди-учасники конкурсних заходів – переможці селищного, обласного, всеукраїнського та міжнародного рівнів (І-ІІІ), які зайняли три призові місця.

 

4. Основні завдання та склад організаційного комітету

із присудження селищної премії для обдарованих дітей

та учнівської молоді.

 

4.1. Склад організаційного комітету із присудження селищної премії для обдарованих дітей та учнівської молоді затверджується розпорядженням голови селищної ради у кількості не менше 5 членів.

4.2. Організаційний комітет розглядає подані документи і матеріали, які засвідчують досягнення номінантів.

4.3. Головою оргкомітету є заступник селищного голови. Голова оргкомітету скеровує діяльність оргкомітету, призначає дату засідань, проводить засідання.

Секретар оргкомітету проводить підготовчу роботу до проведення засідань, сповіщає членів оргкомітету про дату засідання, забезпечує вчасне надання членам оргкомітету для ознайомлення документів і матеріалів номінантів.

Голова і секретар оргкомітету підписують протокол засідання оргкомітету і несуть особисту відповідальність за дотримання вимог цього Положення.

 

5. Прийом документів.

5.1. Документи і матеріали номінантів подаються до відділу освіти та молоді Котелевської селищної ради (смт Котельва, вул. Полтавський шлях, 224, телефони 2-12-97, 2-13-84) до 1 травня (щорічно).

Після 1 травня відділу освіти та молоді Котелевської селищної ради передає документи й матеріали номінантів членам оргкомітету для попереднього ознайомлення.

5.2. Відділ освіти та молоді Котелевської селищної ради, як організаційний осередок:

інформує заклади освіти та культури про порядок і терміни подання документів і матеріалів на здобуття селищної премії для обдарованих дітей та учнівської молоді;

здійснює облік лауреатів.

5.3. До організаційного осередку на здобуття премії для обдарованих дітей та учнівської молоді подають:

клопотання на ім’я селищного голови від закладу, завірене підписом керівника та печаткою, про висунення кандидатури на здобуття премії;

довідку-подання із закладу освіти чи культури, де навчається претендент. У довідці висвітлюються досягнення номінанта;

копії підтверджуючих документів щодо досягнутих успіхів в олімпіадах, конкурсах, турнірах та змаганнях.

 

6. Заключні положення

6.1. Вручення премії відбувається публічно за участі представників громадськості під час проведення свята Останнього дзвінка в закладах освіти та дитячій музичній школі із висвітленням у засобах масової інформації.

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Форма подання електронного звернення


Авторизація в системі електронних звернень

Авторизація в системі електронних петицій

Авторизація

УВАГА!

Шановні користувачі нашого сайту. В процесі авторизації будуть використані і опубліковані Ваші:

Прізвище, ім'я та по батькові, а також регіон прописки.

Решта персональних даних не будуть зберігатися і не можуть бути використані без Вашого відома.

Погоджуюсь на передачу персональних даних