Положення про премію Котелевської селищної ради для педагогічних працівників імені А.С. Макаренка

Рішення виконавчого комітету

селищної ради

від 16 квітня 2021 року     № 65

П О Л О Ж Е Н Н Я

про премію Котелевської селищної ради для педагогічних працівників

імені А.С.Макаренка

1. Загальні положення

1.1. Премія Котелевської селищної ради для педагогічних працівників імені А.С. Макаренка (далі - Премія)присуджується щороку педагогічним працівникам, які мають стаж педагогічної роботи не менше 10 років за здобутки:

особливі успіхи у справі навчання і виховання молоді, утвердження національних та загальнолюдських цінностей, забезпечення якісної освіти;

розробка і впровадження нових технологій освіти, сучасних методів і методик навчання;

створення методичного та матеріально-технічного забезпечення освітнього процесу (посібники, електронні засоби навчання, програми, тощо);

поширення передового педагогічного досвіду серед освітян;

результативність участі школярів (вихованців, учнів) у олімпіадах, змаганнях, конкурсах, оглядах різних рівнів;

результативність участі педагога у професійних конкурсах на кращу методичну роботу, на проекти розвитку освіти;

збереження та використання навчально-матеріальної бази та технічних засобів навчання, оформлення класів, кабінетів, майстерень, спортивних залів та стадіонів;

ефективне керівництво закладами освіти, управлінські та організаційні новації.

1.2. Мета Премії - сприяння розвитку освіти, утвердження авторитету педагога серед громадськості, спонукання педагогічних працівників до творчої праці.

1.3. Засновником Премії є Котелевська селищна рада Полтавського району Полтавської області.

1.4. Премія присуджується у трьох номінаціях:

«Педагогічний працівник закладу загальної середньої освіти»

«Педагогічний працівник закладу дошкільної освіти»

«Педагогічний працівник позашкільного та професійно-технічного закладу».

2. Порядок виплати та розмір Премії

2.1. Висунення кандидатур на відзначення Премією проводиться до 01 вересня поточного року за місцем роботи претендента із забезпеченням гласності і демократичної процедури.

Клопотання про присудження Премії порушується трудовим колективом, де працює претендент. Присуджується педагогічним працівникам, які працюють в закладах освіти на території Котелевської селищної територіальної громади.

2.2. У кожній номінації може бути присуджена тільки одна Премія.

2.3. Розмір Премії – 5000 гривень у кожній номінації. Розмір Премії може бути переглянутий у зв’язку з інфляцією.

2.4. Виплата Премії здійснюється в межах бюджетних асигнувань з бюджету Котелевської селищної територіальної громади.

3. Організаційний комітет із присудження Премії

3.1. Для визначення номінантів на здобуття Премії утворюється організаційний комітет з присудження Премії (далі — організаційний комітет), який діє на громадських засадах.

3.2. Склад організаційного комітету затверджується розпорядженням селищного голови

3.3.Головою оргкомітету є заступник селищного голови. Голова оргкомітету скеровує діяльність оргкомітету, призначає дату засідань, проводить засідання.

Секретар оргкомітету проводить підготовчу роботу до проведення засідань оргкомітету, сповіщає членів оргкомітету про дату засідання, забезпечує вчасне надання членам оргкомітету для ознайомлення документів і матеріалів номінантів.

Голова і секретар оргкомітету підписують протокол засідання оргкомітету і несуть особисту відповідальність за дотримання вимог цього Положення.

3.4.Організаційний комітет розглядає подані документи і матеріали, які засвідчують внесок номінантів у забезпечення якісної освіти та виховання дітей. Переможці визначаються відкритим голосуванням членів оргкомітету в кожній номінації окремо.

4. Прийом документів

4.1. Документи і матеріали номінантів подаються до відділу освіти та молоді Котелевської селищної ради (далі –Відділ) (смт. Котельва, вул. Полтавський шлях, 224, телефон 2-12-97, 2-13-84) до 10 вересня (щорічно). Після 10 вересня Відділ передає документи й матеріали номінантів членам оргкомітету для попереднього ознайомлення.

4.2. Відділ забезпечує:

інформування закладів освіти порядок і терміни подання документів і матеріалів на здобуття премії імені А.С. Макаренка, вимоги до них;

ведення обліку претендентів.

4.3. Претенденти на здобуття Премії подають до Відділу:

клопотання трудового колективу про висунення кандидатури на здобуття Премії, завірене підписом керівника і печаткою закладу;

характеристика претендента на здобуття Премії, в якій висвітлюються його досягнення відповідно до номінації, за якою висувається кандидат. Видається закладом, в якому працює претендент, не повинна перебільшувати 3-х сторінок формату А-4;

- копія паспорта;

- копія довідки про присвоєння ідентифікаційного номера;

- матеріали, копії документів, що засвідчують здобутки претендента у певній номінації, відповідно до вимог цього Положення (посібники, підручники, відзнаки, статті в пресі, тощо).

5. Заключні положення

Вручення премії відбувається публічно за участі освітян Котелевської селищної територіальної громади та представників широкої громадськості на урочистостях до Дня працівника освіти із висвітленням у засобах масової інформації.

Заступник селищного голови                                                    Ольга САЄНКО