Комунальний заклад Територіальний центр надання соціальних послуг Котелевської селищної ради

ЖИВИ МОЯ ДЕРЖАВА, УКРАЇНО!

18 січня 2024 року при Університеті третього віку на «Літературно - мистецькому» факультеті проведено захід до Дня соборності і Свободи України на тему: «Живи моя держава, Україно!»

15:26 19.01.2024

ДЕНЬ ПРИЄМНИХ СПІЛКУВАНЬ

У відділенні денного перебування 28.12.2023 року для отримувачів соціальних послуг традиційно в кінці кожного місяця проводиться день приємних спілкувань. Сьогоднішній захід був насиченим та цікавим   бо був останнім у цьому році. Кожен присутній на зібранні підготував вітання зі святами, дарували щедрівки, колядки, проводили вікторини, конкурси.

16:44 28.12.2023

КОЛЯДКИ ТА ЩЕДРІВКИ – ЦЕ ЧАСТИНА САМОБУТНЬОЇ КУЛЬТУРИ НАШОГО НАРОДУ.

От і сьогодні в Комунальному закладі Територіальний центр надання соціальних послуг Котелевської селищної ради для отримувачів соціальних послуг відділення денного перебування  з щедрівками та колядками завітав творчий колектив Котелевського селищного будинку культури «Батьківщина». Гучними оплесками зустрічали танцювальну композицію «Український танок» та композицію «Моє курчатко» у виконанні Тетяни Назаркевич та Полінки Шейки, драматичний колектив «Елада» у складі Тетяни Назаркевич та Людмили Крикливець зі сценкою «Свахи на домовинах».  Присутні на зустрічі разом з гостями виконували щедрівки та колядки. Ми щиро вдячні директору СБК «Батьківщина» Орисі Губенко за змістовно підготовлену зустріч.

16:41 27.12.2023