Проведення волонтеркою інтерактивного заняття для клієнтів пробації, що мають залежність

Дата: 22.08.2023 14:30

Проведення волонтеркою інтерактивного  заняття для клієнтів пробації, що мають залежність

З метою попередження та запобігання вживання психоактивних речовин  21 серпня у Котелевському секторі пробації волонтеркою Вікторією Горщерук - працівником міжнародної громадської організації «Інтерсос», проведено інтеравктивне заняття на тему «Негативний вплив шкідливих речовин, що викликають поведінкові розлади».

Під час заняття фахівчиня розповіла присутнім, про види ПАР, їх вплив на психо-соматику організму, стадії залежності, поняття співзалежності та інші дотичні поняття. Присутні активно включилися у заняття, оскільки дехто з них мав за плечима непростий досвід вживання та на сьогодні має бажання позбутися цієї проблеми.

На заняття були запрошені клієнти, що мають криміногенну потребу «Вживання наркотиків» та «Вживання алкоголю».

До уваги присутніх був запропонований перегляд соціального відео-ролика «Хімічна залежність» записаного у м. Полтава громадською організацією «Світло надії» за підтримки ГО «Free zone».

Після перегляду присутні обговорили зміст ролика, висловили власне бачення проблеми.

Психолог запропонувала контакти організацій, які займаються допомогою залежним особам.