Біографія старости с.Деревки, с.Млинки та с.Любка Золотько Тетяни Павлівни

Фото без описуЗолотько Тетяна Павлівна

Народилася 18 березня 1986 року у с. Деревки Котелевського району Полтавської області

Освіта - вища, закінчила Полтавський нафто-геологічний технікум та Харківську державну академію культури, здобула професію документознавця, менеджер інформаційних систем.

Трудову діяльність розпочала фахівцем із соціальної роботи Котелевського районного центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді при Деревківській сільській раді, де працювала з 2015 по 2020 рік.

16 грудня 2020 року затверджена на посаду старости с. Деревки, с. Млинки, с. Любка.