Рішення виконавчого комітету від 12 липня 2024 року

Дата: 16.07.2024 08:22

Про запобігання стихійній торгівлі на території Котелевської селищної територіальної громади.

Про забезпечення громадського правопорядку на території Котелевської селищної територіальної громади у вечірній час.

Про стан поводження з твердими побутовими відходами на території Котелевської селищної територіальної громади.

Про внесення змін до фінансового плану КП «Комбінат комунальних підприємств» Котелевської селищної ради на 2024 рік.

Про внесення змін до фінансового плану КНП «Котелевський центр первинної медико-санітарної допомоги» на 2024 рік.

Про внесення змін до фінансового плану КНП «Котелевська лікарня планового лікування» Котелевської селищної ради на 2024 рік.

Про висновок органу опіки та піклування виконавчого комітету Котелевської селищної ради щодо можливості гр. БАКУМА Олександра Миколайовича виконувати обов’язки опікуна над ЖИВОТОВСЬКИМ Василем Васильовичем у разі визнання його судом недієздатним.

Про висновок органу опіки та піклування виконавчого комітету Котелевської селищної ради щодо можливості гр. СТЕШЕНКА Євгена Анатолійовича виконувати обов’язки опікуна над ЗАЄЦЬ Ларисою Анатоліївною у разі визнання її судом недієздатною

Про висновок органу опіки та піклування виконавчого комітету Котелевської селищної ради щодо можливості гр. ЛАНДАРЯ Ярослава Анатолійовича виконувати обов’язки опікуна над ЛАНДАРЕМ Анатолієм Івановичем у разі визнання його судом недієздатним

Про реєстрацію змін та доповнень до колективного договору комунального підприємства «Комбінат комунальних підприємств» Котелевської селищної ради на 2021- 2025 роки

Про реєстрацію колективного договору укладеного між Деревківською гімназією Котелевської селищної ради та профспілковим комітетом первинної профспілкової організації Деревківської гімназії Котелевської селищної ради на 2024- 2025 роки.

Про надання АВГУСТИНЮК Вікторії Олександрівні статусу дитини, яка постраждала внаслідок воєнних дій та збройних конфліктів.

Про надання КУРИЛЕНКУ Ігорю Володимировичу статусу дитини, яка постраждала внаслідок воєнних дій та збройних конфліктів.

Про надання дозволу на вчинення правочину із нерухомим майном, право користування яким мають неповнолітні діти ЛИПЕНКО Марія Іванівна та ЛИПЕНКО Аліна Іванівна

Про надання дозволу на вчинення правочинів щодо нерухомого майна право користування яким мають неповнолітні діти ХУБУТДІНОВ Олег Ігорович, ХУБУТДІНОВ Євгеній Ігорович

Про висновок органу опіки та піклування щодо доцільності позбавлення батьківських прав гр. МАНОЙЛА Тараса Олександровича відносно малолітнього сина МАНОЙЛА Станіслава Тарасовича.

Про план роботи виконавчого комітету Котелевської селищної ради на ІІ півріччя 2024 року.

Про надання дозволу на видалення зелених насаджень.

Про видачу продуктів харчування з продовольчого резерву для потреб Котелевської селищної територіальної громади

Про затвердження актів списання.