Рішення п'ятдесят третьої позачергової сесії селищної ради VIII скликання

Дата: 16.07.2024 17:10

Про зміни до структури Комунального закладу «Центр соціальних служб» Котелевської селищної ради.

Про внесення змін до показників бюджету Котелевської селищної територіальної громади на 2024 рік.

Про надання згоди на безоплатне прийняття майна комунальної власності територіальних громад сіл, селищ, міст Полтавської області до комунальної власності Котелевської селищної територіальної громади.

Про закріплення майна комунальної власності Котелевської селищної ради на праві оперативного управління за відділом управління комунальним майном Котелевської селищної ради.

Про прийняття майна до комунальної власності Котелевської селищної територіальної громади.

Про безоплатну передачу комунального майна у державну власність.

Про оплату послуг.

Про поточний ремонт окремих доріг.

Про надання дозволу Виконавчому комітету Котелевської селищної ради на розробку детального плану території.

Про надання громадянам одноразової матеріальної допомоги.

ЗЕМЕЛЬНІ ПИТАННЯ