Відбулися спортивні змагання для отримувачів соціальних послуг відділення денного перебування на центральному стадіоні «Колос» селища Котельва.

Дата: 25.06.2024 15:05

25 червня 2024 року відбулися спортивні змагання для отримувачів соціальних послуг відділення денного перебування на центральному стадіоні  «Колос» селища Котельва.

На змаганні працівники відділення разом з координатором програми презедента в Котелевській громаді Володимиром Цьомкалом  провели такі види спорту:

- розминка;

- влучання м'яча в кільце;

- гра в бадмінтон;

- вправи з обручем.

Перемогла дружба. Бажаємо всім учасникам змагань  фізичного здоров'я, спортивних та життєвих перемог, злагоди і затишку в сім'ях та мирного неба над нашою Україною.