18 червня 2024 року, у відділенні денного перебування Комунального закладу Територіальний центр надання соціальних послуг Котелевської селищної ради відбулося зібрання присвячене Дню батька.

Дата: 18.06.2024 16:47

День батька – щорічне свято на честь татусів, що відзначається в багатьох країнах світу в третю неділлю червня.

Батько – це один із двох найближчих людей у нашому житті, який завжди  підтримає  мудрою  порадою   у  важку  хвилину,  підставить  надійне   плече,  зігріє своєю любов'ю , дякую тобі,  рідненький, за  моє  щасливе дитинство.

Присутні  на заході поділилися спогадами   про своїх  батьків, показали фото, з великим задоволенням згадували своє  щасливе  дитинство.