Рішення п'ятдесят першої позачергової сесії селищної ради VIII скликання

Дата: 10.06.2024 08:33

Про внесення змін до Програми поводження з твердими побутовими відходами на території Котелевської селищної територіальної громади на 2023 - 2025 роки.

Про внесення змін до Програми фінансової підтримки Комунального некомерційного підприємства «Котелевська лікарня планового лікування» Котелевської селищної ради на 2024-2025 роки.

Про внесення змін до показників бюджету Котелевської селищної територіальної громади.

Про затвердження Статуту комунального некомерційного підприємства «Котелевський центр первинної медико-санітарної допомоги» в новій редакції.

Про внесення змін до рішення четвертої позачергової сесії Котелевської селищної ради восьмого скликання від 18.01.2021 року № 101 «Про прийняття та вхід до складу засновників Комунального закладу «Котелевська централізована бібліотечна система» Котелевської районної ради Полтавської області».

Про закріплення майна комунальної власності Котелевської селищної ради на праві оперативного управління за відділом управління комунальним майном Котелевської селищної ради.

Про передачу майна комунальної власності між балансоутримувачами Котелевської селищної ради.

Про безоплатну передачу комунального майна у державну власність.

Про надання громадянам одноразової матеріальної допомоги.

Про надання дозволу виконавчому комітету Котелевської селищної ради на розробку детального плану території.

ЗЕМЕЛЬНІ ПИТАННЯ