Відбувся захід до Всесвітнього дня охорони навколишнього середовища на тему: « Природа – наш дім».

Дата: 05.06.2024 15:52

05 червня 2024 року у  відділенні денного перебування для отримувачів соціальних послуг відбувся захід до Всесвітнього дня охорони навколишнього середовища  на тему: « Природа – наш дім».

Велика і прекрасна наша  рідна Земля.  Все, що росте і цвіте на ній – у садах,  лісах, парках,  на полях та зелених луках – це навколишня природа.

Природа – це наш дім.  Дім, у якому ми живемо.  Дім, частинкою  якого ми з вами є.  І від того,  як ми будемо в цьому домі жити,  як ми будемо  себе в ньому  поводити, і залежить наше життя.

Люби природу не як символ

Душі  своєї.

Люби природу не для себе, -

Люби для неї.

По закінченні свята смакували смаколиками та чаєм з природніх лікарських трав.