Захід до Міжнародного Дня рідної мови

Дата: 21.05.2024 15:49

21 травня 2024 року при Університеті третього віку на«Літературно – мистецькому»  факультеті   проведено захід до Міжнародного Дня рідної мови на тему: «Рідна мова солов’їна».

Найбільше і найдорожче добро в кожного народу – це його мова, ота жива схованка людського духу, його багата скарбниця, спосіб спілкування, це всі глибинні пласти духовного життя народу, його історична пам’ять, найцінніше надбання віків. Українська мова – це безмежний океан. Вона мелодійна, як пісня солов’їна, барвиста і прекрасна, як дощова веселка. Не можна ходити по українській землі, не зачаровуючись  виплеканою народом у віках рідною мовою.

Любіть свою мову й ніколи її не забудьте в житті.

А хто свою мову забуде, той серце забуде своє.

Вона, як зоря пурпурова, що сяє з небесних висот,

І там, де звучить рідна мова,

Живе український  народ.

В. Сосюра.