Тренінг з психологом Л.О. Помогаєвою

Дата: 22.05.2024 16:48

Для отримувачів соціальних послуг відділення денного перебування Комунального закладу Територіальний центр надання соціальних послуг Котелевської селищної ради відбувся тренінг з психологом Л.О. Помогаєвою на тему: «Вчимося керувати своїми емоціями».

Емоції – це безпосередня форма вираження почуттів,  пов’язані з конкретною ситуацією.

Мета тренінгу: Вміти виражати свої емоції, керувати ними, ділити емоції на позитивні та негативні, вміти розуміти емоції інших людей.

Виконували вправи:

• Відповідність видів емоцій;

• Емоціональний вплив на здоров’я людини.

Переглянули відеоролик « Про емоційні стани людей».

По закінченню заходу відвідувачі відділення відобразили свої емоції на малюнку.

«Коли ви починаєте усвідомлювати емоції, ви починаєте керувати власним життям».

Тара Мейер Робсон.