До дня вишиванки в Україні був проведений захід на тему: «Вишиванко моя вишиванко…»

Дата: 16.05.2024 16:16

У Комунальному закладі Територіальний центр надання соціальних послуг Котелевської селищної ради 16.05.2024 року у відділенні денного перебування  для отримувачів соціальних послуг до дня вишиванки в Україні був проведений захід на тему: «Вишиванко моя вишиванко…» .

День вишиванки – свято, присвячене збереженню традицій українського національного одягу.  Для українців вишиванка -  справжня національна святиня, що символізує красу, силу, щасливу долю та родинну пам'ять.

Відвідувачі відділення презентували свої вишивки: рушники, сорочки, картини, салфетки.