Літературно – музична програма присвячена Дню матері

Дата: 14.05.2024 16:25

У відділенні денного перебування на групі «Музикознавство» для отримувачів соціальних послуг14.05.2024 року  відбулася літературно – музична програма присвячена Дню матері в Україні на тему: «Берегиня роду нашого!».

У травні, коли розцвітають квіти, дзвенить пташиний спів, коли оновлюється природа, теплий і весняний вітерець приносить нам свято Матері, яке припадає на другу неділю травня.

Є в світі одне слово, перед яким усі народи низько схиляють голови. Це слово – Мати. Кожна людина і кожний народ мають свої святині, до них ми зараховуємо й пошану до матері. Вона дала нам життя, виростила й виховала. Коротке це слово – мама, але які глибини скарбів містить воно в собі: любов, мудрість, добро, ніжність, терпіння,  безмежну самопожертву, пробачення провин.

Любі матусі, ми вітаємо вас з цим чудовим весняним святом – Днем Матері! Тож дозвольте в день такий святковий побажати щастя, радості в житті, щоб не знали горя ви ніколи, і ще довго ви для нас жили!.