Здійснено  виїзд до мешканців с. Сидоряче

Дата: 03.05.2024 16:16

З метою покращення доступності  отримання соціальної послуги «натуральна допомога» 02 травня 2024 року  працівниками Комунального закладу Територіальний центр надання соціальних послуг Котелевської селищної ради  соціальним працівником Валентиною Копил, перукарем Світланою Колісник та робітником з комплексного обслуговування та ремонту будинків Дарією Манько разом з старостою  Сидоряченського  старостинського округу Андрієм Тимошенко здійснено  виїзд до мешканців с. Сидоряче.

Під час виїзного прийому провелася інформаційно-роз'яснювальна робота з питань  надання соціальних послуг, консультування,  опитування отримувачів соціальної послуги «натуральна допомога» щодо якості її надання.  Забезпечено надання перукарських послуг  11  особам похилого віку та особам з інвалідністю, в тому числі двом особам, які обмежені за станом здоров’я  у вільному пересуванні. Соціальні послуги надалися за місцем проживання. Також трьом особам надано послугу вологе прибирання та миття вікон.