Проведено урок пам’яті до Дня Чорнобильської трагедії

Дата: 25.04.2024 16:14

У відділенні денного перебування для отримувачів соціальних послуг

25 квітня 2024 року на «Літературно – мистецькому»  факультеті   проведено урок пам’яті до Дня Чорнобильської трагедії на тему: «Чорнобильські дзвони».

Чорнобиль… Минуло 38 років. Тепер це  слово знає весь світ.  Чорнобиль – це мука і трагедія, це подвиг і безсилля,  це пам’ять, це наш нестерпний біль. 26 квітня – день пам’яті про найбільшу  техногенну катастрофу,  про вшанування героїзму пожежників, військовослужбовців, будівельників, медиків, які брали участь у ліквідації наслідків на ЧАЕС. Подвиг про цих людей назавжди записано до літопису людської мужності. Цей день навічно залишається у

пам‘яті українського народу.

Літературну композицію провели бібліотекарі Котелевської центральної бібліотеки Раїса Костюк та Наталія Борисенко. Хвилиною мовчання вшанували тих, хто загинув у чорнобильському пеклі. Вірші читала Олена Дорофеєва. Звучали пісні «На Чорнобиль журавлі летіли» Д.Павличка та «Чорнобиль» Н. Май.

Ніколи не забудемо цей день,

Він слід лишив пекучий у серцях!

Знов завітав скорботний квітень,

І спогади підняв на крилах птах…