Тренінг з психологом Л.О. Помогаєвою  на тему: «Намалюю в душі сонце…».

Дата: 24.04.2024 16:12

Для отримувачів соціальних послуг відділення денного перебування Комунального закладу Територіальний центр надання соціальних послуг Котелевської селищної ради відбувся тренінг з психологом Л.О. Помогаєвою  на тему: «Намалюю в душі сонце…».

Мета тренінгу: здійснити профілактику емоційного вигорання через відновлення внутрішніх емоційних та психологічних ресурсів, ознайомити з методами відновлення та регуляції власних психоемоційних станів, розвивати самопізнання та саморозкриття особистості, сприяти поліпшенню настрою учасників та розвивати вміння самозаспокоюватися.

В ході заняття виконувалися вправи:

- вправа «Мій настрій»;

- вправа «Ранкове коло»;

- вправа – самопризентація «За що цінують мене»;

- вправа «Мій день»;

- вправа «Смітник»;

- вправа «Годинник».

Виконували антистресову гімнастику та вправу релаксації « У весняному лісі». Тренінг закінчився мотиваційно – настановчою вправою «Дерево досягнень».

Психолог порекомендував присутнім на тренінгу навчитися помічати й радіти найпростішим речам, які їх оточують: першій весняній квітці, теплому сонечку, доброму слову…