Для отримувачів соціальних послуг у спортивному залі Палацу Дозвілля «Скіфія» відбулося спортивне змагання.

Дата: 23.04.2024 16:43

23.04.2024 року для отримувачів соціальних послуг відділення денного перебування Комунального закладу Територіальний центр надання соціальних послуг Котелевської селищної ради у спортивному залі Палацу Дозвілля «Скіфія» відбулося спортивне змагання.

Мета змагання:  Розвиток духовних  і фізичних здібностей людей поважного віку, рухової активності, зміцнення м’язів та кісток, покращення гнучкості та координації, зниження  серцево – судинних захворювань та допомога справитися з депресією та стресом.

На змаганні були представлені такі види спорту:

- руханка;

- дартс;

- боча;

- влучання м’яча в кільце.

Перемогла дружба. Всі учасники змагання були нагороджені солодкими призами.

Хто з фізкультурою на «ти»,

В житті досягне він мети,

Бо в спорті міць та сила

І для душі й для тіла.