Дата: 28.03.2024 16:48

У Комунальному закладі Територіальний центр надання соціальних послуг Котелевської селищної ради 27.03.2024 року у відділенні денного перебування  для отримувачів соціальних послуг було проведено психологічний  тренінг з психологом Людмилою  Помогаєвою   на  тему: «Психологічне розвантаження в умовах війни».

Мета заняття:  зарадити появі і прогресуванню тривожності в умовах війни та допомогти  їм психологічно розвантажитися.

Виконали вправи:

1. «Арт – терапія»;

2. « 5 слів»;

3. «Доміно»;

4. «Долоньки»;

5. «Казка»;

6. « Квадрат»;

7. «Пелюстка».

Психолог провела тест: «Визначення ступеня схильності до стресу».

Висновок заняття: Якщо піклуватися про себе, про своє ментальне та фізичне здоров’я, то вам буде значно легше пережити усі випробування цього важкого періоду.