Рішення виконавчого комітету від 29 березня 2024 року

Дата: 01.04.2024 10:16

Про виконання фінансового плану КНП «Котелевський центр первинної медико-санітарної допомоги» за 2023 рік

Про внесення змін до фінансового плану КНП «Котелевський центр первинної медико-санітарної допомоги» на 2024 рік

Про виконання фінансового плану КНП "Котелевська лікарня планового лікування" Котелевської селищної ради за 2023 рік

Про внесення змін до фінансового плану КНП «Котелевська лікарня планового лікування» Котелевської селищної ради на 2024 рік

Про виконання фінансового плану КП «Комбінат комунальних підприємств» Котелевської селищної ради за 2023 рік

Про проєкт Програми фітосанітарних заходів по ліквідації регульованих шкідливих організмів на території Котелевської селищної територіальної громади на 2024-2026 роки.

Про проведення двомісячника з наведення належного санітарного стану та благоустрою в населених пунктах Котелевської селищної територіальної громади.

Про закінчення опалювального сезону 2023-2024 років на території Котелевської селищної територіальної громади

Про затвердження наміру щодо співпраці Котелевської селищної ради та Групи Нафтогаз.

Про утворення комісії з обстеження гідротехнічних та інших господарських споруд, розміщених на водних об’єктах на території Котелевської селищної територіальної громади.

Про утворення комісії з перевірки стану готовності власників (користувачів) земельних ділянок лісового фонду комунальної та приватної форми власності на території Котелевської селищної територіальної громади до  пожежонебезпечного періоду.

Про проведення ремонту об’єкту нерухомого майна комунальної власності

Про затвердження актів списання