Зібрання присвячене тижню «Масляниці»

Дата: 12.03.2024 13:21

У відділенні денного перебування для отримувачів соціальних послуг

12 березня 2024 року на «Літературно – мистецькому» факультеті проведено зібрання присвячене тижню «Масляниці».

Масляна є одним з найстаріших свят слов’янських народів. Це смачне  неймовірно ситне свято триває цілий тиждень, який передує настанню Великого посту. Сьогодні Масляна є одним з церковних свят і називається ще Мясопустним або Сирним тижнем.

Літературно – музичну сторінку підготували і провели працівники відділення. Присутніх на зібранні частували смачними варениками, млинцями, пампушками з гарячим чаєм.

Ой, Масляна – масленонько,

Зустрінемо тебе гарненько,