Котелевська селищна рада
Полтавського району Полтавської області

Обґрунтування технічних та якісних характеристик на закупівлю робіт по об’єкту: «Реконструкція погребу вхідного Котелевського опорного закладу загальної середньої освіти Котелевської селищної ради з облаштуванням захисної споруди цивільного захисту (

Дата: 12.03.2024 16:22
Кількість переглядів: 68

 

Обґрунтування технічних та якісних характеристик на закупівлю робіт по об’єкту: «Реконструкція погребу вхідного Котелевського опорного закладу загальної середньої освіти Котелевської селищної ради з облаштуванням захисної споруди цивільного захисту (споруди подвійного призначення) за адресою: Полтавська область, Полтавський район, смт. Котельва, вул. Маяковського, 90» (ДК 021:2015:45000000-7 Будівельні роботи та поточний ремонт)

 

1.

Назва предмету закупівлі

        Закупівля робіт по об’єкту: «Реконструкція погребу вхідного Котелевського опорного закладу загальної середньої освіти Котелевської селищної ради з облаштуванням захисної споруди цивільного захисту (споруди подвійного призначення) за адресою: Полтавська область, Полтавський район, смт. Котельва, вул. Маяковського, 90» (ДК 021:2015:45000000-7 Будівельні роботи та поточний ремонт).

2.

Обґрунтування технічних та якісних характеристик предмету закупівель

­­­­­­­­­­­­­­­­­­­­­­­­­­­­­­­­­­­         ФОП Мягкохліб Р.С. розроблено проектно-кошторисну документацію, відповідно до вимог чинного законодавства по об’єкту:  «Реконструкція погребу вхідного Котелевського опорного закладу загальної середньої освіти Котелевської селищної ради з облаштуванням захисної споруди цивільного захисту (споруди подвійного призначення) за адресою: Полтавська область, Полтавський район, смт. Котельва, вул. Маяковського, 90» (ДК 021:2015:45000000-7 Будівельні роботи та поточний ремонт).

            Відповідно до п. 5.1 розділу 5 «Настанов з визначення вартості будівництва», що затверджено наказом  Міністерства розвитку громад та територій України від 01.11.2021 № 281 «Про затвердження кошторисних норм України у будівництві», для визначення технічних та якісних характеристик предмету закупівлі Замовником застосовано відомість обсягів робіт і підсумкову відомість ресурсів проектно-кошторисної документації, яка пройшла позитивну експертизу.

         На основі виготовленого проекту, який пройшов експертизу і було визначено технічні та якісні характеристики предмета закупівлі та його очікувану вартість.

3.

Обґрунтування очікуваної вартості, розміру бюджетного призначення

         Очікувана вартість даного предмету закупівлі визначається за статтями витрат, які зазначені у зведеному кошторисному розрахунку. Взято витрати передбачені Главою 1-9, крім того взято кошторисний прибуток (П), кошти на покриття адміністративних витрат будівельних організацій (АВ)  вказаної проектної документації і на дану суму нараховано ПДВ. Очікувана вартість становить – 10 326 580,00 грн. з ПДВ.

 

         Розмір бюджетного призначення на закупівлю робіт по об’єкту: «Реконструкція погребу вхідного Котелевського опорного закладу загальної середньої освіти Котелевської селищної ради з облаштуванням захисної споруди цивільного захисту (споруди подвійного призначення) за адресою: Полтавська область, Полтавський район, смт. Котельва, вул. Маяковського, 90» (ДК 021:2015:45000000-7 Будівельні роботи та поточний ремонт) визначено (Рішення сорок сьомої сесії селищної ради восьмого скликання №3838 від 15 лютого 2024 року Котелевської селищної ради).

 


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Форма подання електронного звернення


Авторизація в системі електронних звернень

Авторизація в системі електронних петицій

Авторизація

УВАГА!

Шановні користувачі нашого сайту. В процесі авторизації будуть використані і опубліковані Ваші:

Прізвище, ім'я та по батькові, а також регіон прописки.

Решта персональних даних не будуть зберігатися і не можуть бути використані без Вашого відома.

Погоджуюсь на передачу персональних даних