Заняття для соціальних робітників відділення соціальної допомоги вдома  психологом Людмилою  Помогаєвою   на  тему: «Попередження та профілактика емоційного та професійного вигорання»

Дата: 28.02.2024 13:47

У Комунальному  закладі Територіальний центр надання соціальних послуг Котелевської селищної ради 28.02.2024 року у відділенні денного перебування  було проведено заняття для соціальних робітників відділення соціальної допомоги вдома  психологом Людмилою  Помогаєвою   на  тему: «Попередження та профілактика емоційного та професійного вигорання».

Мета заняття:  психопрофілактика психічного здоров’я, розвиток самоусвідомлення, саморефлексії, самоаналізу, як необхідних складових здоров’я.

Присутні разом з психологом виконали такі вправи:

-   «Знайомство»;

• «Острів очікувань»;
  • «Сонечко «Комплімент»;
  • «Від щирого серця».

Людмила Олександрівна провела самодіагностику : «Асоціація на слово «робота»» та пограли в ігри: «Чарівна скринька», «Схованка скарбів».

Висновок заняття:

Знайдіть радість в собі – і вона поверне вам сонячну погоду. Посміхніться -

і до вас  повернеться безтурботна юність. Вдихніть на повні груди – і вас наповнить любов і надія. Відкрийте серце Ангелу Радості і та радість огорне вас з усіх сторін.

«Людина живе – повинна жити, та й хоче жити – працею, бадьорістю, радістю, посмішкою, добрим словом. Для цього їй потрібне здоров’я, насамперед здорові нерви, тай до того ж уміння їх зберегти» так говорив В.Проскурін.