Урок мужності на тему: «Герої Небесної Сотні житимуть в віках»

Дата: 22.02.2024 11:51

У відділенні денного перебування на « Літературно мистецькому» факультеті для отримувачів соціальних послуг відбувся урок мужності на тему: «Герої Небесної Сотні житимуть в віках».

Літературну сторінку та виставку книг підготували бібліотекарі Котелевської центральної бібліотеки Світлана Червонцева та Наталія Борисенко.  Відвідувачі відділення денного перебування Віра Сахарова та Олена Дорофеєва читали вірші про вшанування Героїв. Хвилиною мовчання вшанували загиблих на Майдані Незалежності.

День Героїв Небесної Сотні покликаний увічнити людську, громадянську і національну відвагу та самовідданість, силу духу і стійкість громадян, завдяки яким змінено хід історії нашої держави, гідно вшанувати подвиг загиблих.

Небесна Сотня – це посланці Бога

За нас віддали всі своє життя.

І в них біла лише дорога –

Пішли навіки в майбуття!