Про профілактику та протидію домашнього насильства та гендернозумовленого насильства

Дата: 14.02.2024 13:46

14.02.2024 року для соціальних робітників відділення соціальної допомоги вдома Комунального закладу Територіальний центр надання соціальних послуг психологинями Вікторією Даценко та Анною Галенко з Благодійної організації «Світло надії» з м. Полтава та Нелею Батулою завідувачем Денного центру соціально – психологічної допомоги особам, які постраждали від домашнього насильства та/або насильства за ознакою статі Котелевської селищної ради прведено зустріч на тему: «Профілактика та протидія домашнього насильства та гендернозумовленого насильства».

Гендернозумовлене насильство – це те, яке вчиняється щодо людини через її приналежність до певної статі.

До гендернозумовленого насильства належать:

-фізичне насильства;

-психологічне;

-економічне;

-домашнє;

-переслідування;

- торгівля людьми та інші.

Психологині  надали інформацію куди звертатися при виникненні домашнього насильства в сім’ї, для отримання консультації та психологічної та юридичної підтримки.

Дякуємо за змістовно проведену зустріч. Здоров’я всім, злагоди в сім’ї та мирного неба.Фото без опису