ЧОТИРИ ЛІЦЕЇ КОТЕЛЕВСЬКОЇ ГРОМАДИ серед 21 закладу загальної середньої освіти Полтавщини – учасників проєкту «Діємо для здоровʼя»

Дата: 08.02.2024 13:56

Громадська організація #UkraineActive за підтримки Україно-швейцарський проєкт Діємо для здоров‘я реалізує в Полтавській області проєкт «Здорова школа – здорова громада». Він спрямований на підвищення рівня фізичної підготовленості дітей в закладах освіти і громадах, реалізацію концепції розвитку щоденного шкільного спорту, реформи Нової української школи, а саме модельної навчальної програми «Фізична культура».

Перший етап проєкту – обласний активний форум «Здорова школа – здорова громада» відбувся 7 лютого 2024 року. Активний форум об’єднав керівництво області, керівників органів управління освітою територіальних громад, директорів та вчителів фізичної культури закладів загальної середньої освіти області. Полтавський державний аграрний університет гостинно відкрив свої двері для учасників заходу.

Організація надає громаді-учасниці проєкту безкоштовне навчання для вчителів фізичної культури, консультування та методичний супровід щодо реалізації проєкту.

Початок зроблено. Перший день активного форуму завершився приємними сюрпризами для 21 пілотного закладу, і нам в тім числі, були вручені саквояжі зі спортивним обладнанням на кожен заклад.

Змінюємо освітній процес під дитину заради здорового майбутнього.