Дата: 07.02.2024 10:15

У  відділенні денного перебування для отримувачів соціальних послуг         Комунального  закладу Територіальний центр надання соціальних послуг Котелевської селищної ради 07.02.2024 року відбулося заняття – тренінг психолога Людмили Помогаєвої на тему: «Відновлення власних ресурсів».

Мета заняття:

-  зняти емоційну та поведінкову скутість учасників тренінгу;

-  привернути увагу учасників тренінгу до власного внутрішнього стану,з’ясувати головні стресори учасників;

- розвивати уміння долати негативні переживання та використовувати власну енергію для продуктивної діяльності;

- ознайомити з теоретичним матеріалом «Як керувати своєю поведінкою у стресових ситуаціях».

- розвивати уміння працювати у тренінговій групі.

На занятті психологом Людмилою були запропоновані такі вправи:

• Вправа «Правила групи».
  • Вправа «Знайомство».
  • Вправа «Без маски».
  • Вправа «Проективний малюнок».
  • Медитативно -  релаксаційна вправа «Синій птах».

Відомий канадсько – американський педагог і літератор Пітер Лоуренс сказав: «У оптиміста збуваються мрії, у песиміста -  кошмари».

Будьте оптимістами, у яких мрії збуваються».