РОЗПОЧАЛИ ПРАКТИКУ ЗУСТРІЧЕЙ ІЗ ВІЙСЬКОВОСЛУЖБОВЦЯМИ ТА ЇХ РОДИНАМИ.

Дата: 17.01.2024 13:56

Це категорія людей, які зараз потребують найбільшої уваги і турботи, а безпосереднє спілкування завжди вважалося найбільш дієвим методом співпраці.

У Котелевській громаді ініціювали такі зустрічі, щоб проінформувати їх про різні види підтримки, зокрема, фінансової компенсації, медичної допомоги, освіти, житла, кредитування, відкриття своєї справи, які надаються їм державою, областю та безпосередньо громадою. А ще вивчити потреби ветеранів та їх родин, можливо допомогти в оформленні документів, проконсультувати з вирішення тих чи інших життєвих проблем. Нарешті, вивчити потреби у необхідності психологічної допомоги, адже вона для них є не менш важливою.

Сьогодні заступниця селищного голови Ольга Саєнко, відповідальний спеціаліст по роботі із Захисниками та Захисницями Вікторія Горщерук, начальник відділу соціального захисту населення та надання соціальних послуг Олена Гарькавенко побували у 🔸Деревківському старостаті.

Проінформували про різні види допомоги та пільги, діяльність місцевих комунальних закладів різних галузей, де можуть отримати допомогу як наші воїни, так і їх рідні. В ході спілкування від присутніх отримали інформацію про хвилюючі їх питання, що обов'язково будуть вирішені.

Працюємо далі!

Наступні зустрічі незабаром вже відбудуться у селі 🔸Більськ та селищі 🔸Котельва.