ЖИВИ МОЯ ДЕРЖАВА, УКРАЇНО!

Дата: 19.01.2024 15:26

18 січня 2024 року при Університеті третього віку на «Літературно - мистецькому» факультеті проведено захід до Дня соборності і Свободи України на тему: «Живи моя держава, Україно!»

День Соборності України – день, який символізує єдність земель України. Це одне з найважливіших свят нашої країни, яке підкреслює, що ми всі – це один народ і ніякі рубежі не зможуть нас розділити.

Працівники відділення денного перебування разом з бібліотекарем Котелевської центральної бібліотеки Раїсою Костюк розпочали свято зі слів про рідний край, рідну землю, Батьківщину, Україну. Які це прості і разом з тим прекрасні і святі для нас слова. Рідний край починається для нас не лише з хрещатого барвінку, верби та калини, без яких, як кажуть, немає України, а й із маминої колискової пісні, батьківського дому.

Відвідувачі відділення читали вірші про Україну, а вокальний ансамбль «Мальви» виконав пісню «Вінок із калини». По закінченню свята всім присутнім побажали зберігати силу духу, бадьорість і оптимізм. Нехай в кожній родині панує мир і спокій, любов і взаєморозуміння!

Я співаю про тебе, прекрасна країно,

Де хлібами духмяними вкриті поля,

І про шлях твій до волі, моя Україно,

Незалежна та славна слов’янська земля!