ДІЛЬНИЧНІ ІНСПЕКТОРИ ПОЛІЦІЇ ПОЛІЦЕЙСЬКОЇ ДІЯЛЬНОСТІ №4 ПОЛТАВСЬКОГО  РАЙОННОГО УПРАВЛІННЯ ПОЛІЦІЇ ГУ НП В ПОЛТАВСЬКІЙ ОБЛІСТІ ПРОІНФОРМУВАЛИ ПРО СВОЮ РОБОТУ ЗА 2023 РІК.

Дата: 23.01.2024 10:12

Старший  дільничний інспектор, майор поліції Олег Ковпак, дільничний офіцер, капітан поліції Юрій Гетьманенко та дільничний офіцер, старший лейтенант Сергій Матюшенко проінформували  представників громади про стан криміногенної ситуації на території підпорядкованих дільниць в минулому році, стан роботи в напрямку , зокрема, попередження правопорушень протидії та запобігання домашньому насильству. Мова також йшла про недопушення правопорушень у молодіжному середовищі.

Обговорили проблеми, які є  найбільш актуальними  для місцевих жителів, та шляхи їх вирішення.

Найбільшу зацікавленість у присутніх викликало питання щодо впровадження в Котелевській громаді проєкту «Поліцейський офіцер громади» - головною метою якого є поліцейська діяльність, орієнтована на громаду. Його мета полягає в тому, щоб офіцер поліції постійно знаходився поряд із мешканцями своєї територіальної громади, плідно співпрацював із жителями та орієнтувався на їхні потреби.