Рішення сорок п'ятої сесії селищної ради VIII скликання

Дата: 18.01.2024 16:04

Про пільги зі сплати за харчування дітей у закладах освіти Котелевської селищної ради у 2024 році.

Про внесення змін (доповнень) до рішення сорок третьої позачергової сесії селищної ради  восьмого  скликання від 07.12.2023 № 3763 «Про здійснення повноважень у сфері державної реєстрації актів цивільного стану громадян».

Про надання громадянам одноразової матеріальної допомоги.

Про зменшення вартості проживання в хостелі «Котельва» для окремих категорій громадян.

Про виконання Плану роботи Котелевської селищної ради на 2023 рік та затвердження Плану роботи Котелевської селищної ради на 2024 рік.

Про перейменування вулиць та провулків на території Котелевської селищної територіальної громади.

Про розгляд електронної петиції А.УБИЙСОБАКИ «Про ремонт частини дороги по вул. Козацькій: від вул. Миколаївська до Інкубаторно-птахівничого підприємства».

ЗЕМЕЛЬНІ ПИТАННЯ