Зустріч з психологом Людмилою Помогаєвою

Дата: 18.01.2024 13:35

Для отримувачів соціальних послуг відділення денного перебування Комунального закладу Територіальний центр надання соціальних послуг Котелевської селищної ради  психологом Людмилою  Помогаєвою  17.01.2024 року відбулася зустріч на  тему: « Свідомість та несвідоме».

Під час заняття було проведено психологічну бесіду, асоціативні тести та  діагностичні методи, роз’яснено про формування прагнення до самоаналізу й самоусвідомлення. Відношення  до себе, до оточуючих та життя в цілому.

Виконували тести:

• Фрейда;

-  Карла Юнга;

- « Подорож Грінвальда».

Висновок заняття: кожний учасник розширив уявлення про себе, про свою власну особистість – свої потреби, цінності, життєві позиції, пріорітети та уміння на них фокусуватися.