‼️ПОКРОКОВА ІНСТРУКЦІЯ ЩОДО ОТРИМАННЯ ВИТЯГУ З ЄДИНОГО РЕЄСТРУ ОСІБ, ЗНИКЛИХ БЕЗВІСТИ ЗА ОСОБЛИВИХ ОБСТАВИН

Дата: 16.11.2023 14:40

Відомості, зазначені у заяві про розшук особи, зниклої безвісти за особливих обставин, раніше подані до Національної поліції, вносяться до Єдиного реєстру осіб, зниклих безвісти за особливих обставин, після здійснення уповноваженою особою відповідних перевірок.

▪️Як зазначають на офіційному сайті МВС України, згідно із Положенням про Єдиний реєстр осіб, зниклих безвісти за особливих обставин, затвердженим наказом МВС від 29.08.2022 № 535, Витяги надаються у строк до 10 робочих днів.

▪️Коли підготовка Витягу потребує додаткової перевірки інформації, запити розглядаються в строк до 30 календарних днів.

⚡️У разі виникнення питань щодо порядку отримання Витягу з Єдиного реєстру осіб, зниклих безвісти за особливих обставин, можна звертатися:

• на гарячу лінію Уповноваженого з питань осіб, зниклих безвісти за особливих обставин, за номером: 0 800 10 33 33;

• на електронну адресу: znnykli@mvs.gov.ua.

POVA || FB || TGVeteran || TGidps