КОЛЯДКИ ТА ЩЕДРІВКИ – ЦЕ ЧАСТИНА САМОБУТНЬОЇ КУЛЬТУРИ НАШОГО НАРОДУ.

Дата: 27.12.2023 16:41

От і сьогодні в Комунальному закладі Територіальний центр надання соціальних послуг Котелевської селищної ради для отримувачів соціальних послуг відділення денного перебування  з щедрівками та колядками завітав творчий колектив Котелевського селищного будинку культури «Батьківщина». Гучними оплесками зустрічали танцювальну композицію «Український танок» та композицію «Моє курчатко» у виконанні Тетяни Назаркевич та Полінки Шейки, драматичний колектив «Елада» у складі Тетяни Назаркевич та Людмили Крикливець зі сценкою «Свахи на домовинах».  Присутні на зустрічі разом з гостями виконували щедрівки та колядки. Ми щиро вдячні директору СБК «Батьківщина» Орисі Губенко за змістовно підготовлену зустріч.

Славіть Хреста вечерею смачною

Веселою, гучною колядою

Хай радістю наповниться ваш дім

Оселяться мир та щастя в нім.