«ЛЮБИЙ ІСУС СЛАВА ТОБІ»

Дата: 27.12.2023 16:38

Петром Устимчуком та молоддю з м. Луцьк на тему: «Любий Ісус слава тобі».

Різдво – це велике свято для віруючих українців. Пастор Петро Устимчук розповів присутнім що  народження Ісуса Христа – це святкування приходу Бога на землю, чудове свято любові та надії. Свято на честь того, що сам Бог, Творець неба і землі, Всемогутній, втілився, став людиною, щоб спасти людей усього світу.  Також про значення приходу Ісуса Христа розповів Данило Корольчук та молодь з м. Луцьк. У виконанні гостей звучали пісні про народження Спасителя. Присутні на заході та гості виконали пісню «Хай Ісус мале дитя…».

Різдво Христове – це не подарунки

Це благодать Небесного Отця

Це тісні з нашим Господом стосунки

Це Божий мир, що сповіща серця.

Ім’ям Христа ми вас благословляєм

В оселях ваших спокій хай царить

З Різдвом Христовим щиро вас вітаєм

Нехай вас рясно Бог благословить!