ВІДБУЛАСЯ НОВОРІЧНО – РІЗДВЯНА ЗУСТРІЧ

Дата: 21.12.2023 16:33

В Комунальному закладі Територіальний центр надання соціальних послуг Котелевської селищної ради для отримувачів соціальних послуг відділення денного перебування 21.12.2023 року на групі «Музикознавство» відбулася Новорічно – Різдвяна зустріч.

Різдво – це найкраще найулюбленіше свято багатьох  українців, свято радості і дива. У цей чудовий день всі віруючі моляться Богу про заповітні бажання. І жоден ворог не здатен відірвати у нашого народу жагу до життя і потребу в різдвяній молитві за мир і  за Україну

У різдвяні свята ходять в гості колядують. Сьогодні у відділенні колядували і щедрували. Літературну сторінку на тему: «З Новим роком Україно із Різдвом Христовим!» провела  Лідія Крапцова, щедрівки і колядки  звучали у виконанні ансамблю «Мальви». Вірші читали: Тетяна Калюх, Олена Дорофеєва, Олександра Сова, Євгенія Сідько, Людмила Нікітенко. Різдвяна зустріч  закінчилася чаюванням із смаколиками.

Звіщаємо всюди добру новину,

У кожну оселю, у кожну родину,

Христос народився – радіємо щиро,

Благослови Господи Україну миром,