КОТЕЛЕВСЬКИЙ ЦНАП ОТРИМАВ ВАЛІЗУ ДЛЯ НАДАННЯ АДМІНІСТРАТИВНИХ ПОСЛУГ ЗА МОДЕЛЛЮ «ВИЇЗНОГО АДМІНІСТРАТОРА»

Дата: 03.08.2023 13:46

Її нам передано в якості міжнародної технічної допомоги завдяки співпраці громади із Програмою розвитку ООН в рамках проєкту «ЕU4Recovery Project: розширення можливостей громад в Україні».

Мобільна валіза використовуватиметься працівниками у випадках, коли людина сама не в змозі прийти до ЦНАПу, має інвалідність, перебуває в лікарні або проживає у віддаленому селі. До складу валізи входять: ноутбук, принтер із додатковими картриджами, портативний сканер, модем для підключення до мобільного Інтернету, пристрій для зчитування інформації паспортів у формі картки, додаткове джерело живлення. Все це на загальну суму 72 900 грн.

Відтепер ми маємо мобільний офіс з усім необхідним обладнанням для надання адміністративних послуг у віддаленому режимі (за місцем перебування заявника), простий в користуванні, зручний, який в автономному режимі може безперервно працювати до 6 годин.