ВІДТЕПЕР У КОТЕЛЕВСЬКІЙ ГРОМАДІ ПРАЦЮЄ МОБІЛЬНА СОЦІАЛЬНА СЛУЖБА

Дата: 16.11.2023 14:45

ВІДТЕПЕР У КОТЕЛЕВСЬКІЙ ГРОМАДІ ПРАЦЮЄ МОБІЛЬНА СОЦІАЛЬНА СЛУЖБА територіального центру надання соціальних послуг.

До її складу входять: фахівець із соціальної роботи, соціальний працівник, соціальний робітник, сестра медична, перукар, водій, психолог, юрист сектору «Котелевське бюро правової допомоги».

Мобільна бригада має спеціальний автомобіль, обладнаний інструментами для задоволення різних потреб маломобільних груп населення та жителів віддалених сіл. Наприклад, швидкого ремонту чи надання побутових послуг. Таке необхідне авто наша громада нещодавно отримала завдяки участі в проєкті ПРООН в Україні «TU4Recovery – розширення можливостей громад в Україні» за фінансової підтримки ЄС.

15 листопада відбувся вже перший виїзд мобільної бригади. Розпочали роботу із села Деревки, де надали соціальні послуги «догляд вдома» 10-м місцевим жителям. Це перукарські послуги, психологічна допомога, рубання (розпилювання дров), миття вікон та побілка стін вапном. Особливу увагу приділили спостереженню за станом здоров′я підопічних.

Крім того, ще 11 деревківців старшого покоління та осіб з інвалідністю цього дня мали змогу скористатися послугами перукаря відділення організації надання адресної натуральної допомоги та подати замовлення на швацькі послуги.

Працюємо далі!