Рішення виконавчого комітету від 28 грудня 2023 року

Дата: 29.12.2023 15:25

Про внесення змін до фінансового плану КНП «Котелевський центр первинної медико-санітарної допомоги» на 2023 рік.

Про внесення змін до фінансового плану КНП «Котелевська лікарня планового лікування» Котелевської селищної ради на 2023 рік.

Про внесення змін до фінансового плану Комунального підприємства «Комбінат комунальних підприємств» Котелевської селищної ради на 2023 рік.

Про фінансовий план КНП «Котелевський центр первинної медико-санітарної допомоги» на 2024 рік

Про фінансовий план КНП «Котелевська лікарня планового лікування» Котелевської селищної ради на 2024 рік.

Про фінансовий план Комунального підприємства «Комбінат комунальних підприємств» Котелевської селищної ради на 2024 рік.

Про погодження змін до структури КП «Комбінат комунальних підприємств» Котелевської селищної ради.

Про розгляд заяви ВЕНЗИК Н. Г. щодо надання ВЕНЗИК Мелісі Григорівні статусу дитини, яка постраждала внаслідок воєнних дій та збройних конфліктів.

Про затвердження актів списання.

Про присвоєння адреси об’єкту нерухомого майна громадянина САЄНКА Ю.І.

Про присвоєння адреси об’єкту нерухомого майна громадянки КОВПАК Н.М.

Про надання дозволу на видалення зелених насаджень.

Про надання громадянам матеріальної допомоги у вигляді твердого палива (дров).

Про внесення змін до рішення виконавчого комітету Котелевської селищної ради від 28 січня 2021 року № 8

Про перелік замовників суспільно корисних робіт на території Котелевської селищної територіальної громади на 2024 рік